wtorek, 23 czerwca 2015

Paski wybielające Bright White.

Hej, jak u Was pogoda? Słońce świeci? U mnie pogoda lekko jesienna i już nie mogę się doczekać aż poświeci trochę słońce. Za tydzień mam urodziny i planowałam zrobić grilla, więc mam nadzieję, że trochę się rozpogodzi.
W sprawie przesyłek nic się nie zmieniło od ostatniego czasu, czyli zero wysyłania maili = zero paczek.

Aby odpocząć od postów o piwach, przychodzę do was z moim ostatnim zamówieniem.

Pisałam już kiedyś o paskach wybielających Crest, o których możecie przeczytać TUTAJ.
Trochę czasu minęło od tamtego wybielania, więc postanowiłam znowu coś wypróbować.
Tym razem postawiłam na nieco tańszy produkt, czyli Bright Withe.


Skoro produkt tańszy, to wzięłam kurację dwu tygodniową. 14 opakowań po 2 paski (na dolne i górne zęby).

Zapłaciłam ok 30zł, więc nie dużo, dlatego też nie spodziewam się super efektów, jednak wypróbować warto. Nie mam zębów też żółtych, ale piję kawę i dużo herbaty, więc warto powtórzyć wybielanie i odświeżyć trochę zęby co jakiś czas.

Chodzę do dentysty na kontrolę co pół roku a do następnej wizyty mam jeszcze miesiąc czy dwa, ale wybiorę się w tym tygodniu by się upewnić, czy wszystko w porządku przed rozpoczęciem wybielania.


Jeśli chcecie mogę ponownie zrobić po zakończeniu recenzję i opisać moje odczucia z tymi paskami ;) Napiszcie co o tym myślicie ;)
3 komentarze:

 1. I jak sprawdziły się te paski? Można je kupić czy warto dołożyć pieniadze na Crest?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Użyłam tylko przez 3 dni, bo zauważyłam wybielenie w kilku miejscach. W sensie, paski nie wybieliły całości tylko np, na dole zęba. Nie wiem czy proces wybielania nimi właśnie tak polega, ale trochę się przestraszyłam. Ponadto miałam zrobić przerwę kilku dniową, bo nie było mnie praktycznie w domu i jak już zrobiłam, to do tej pory nie wróciłam do wybielania.

   Usuń
 2. Na początku kuracji mogą być zauważalne białe plamki na zębach, natomiast całkowicie znikają po kilku dniach od zakończenia kuracji. Sytuacja dotyczy około 10% klientów.

  OdpowiedzUsuń