środa, 18 czerwca 2014

Crystal Collagen Facial Mask - CosmoSpa - recenzja!


Miałam dodać recenzję przed wczoraj, ale wystarczy, że przyłożę głowę do poduszki i odpływam - dosłownie. Nigdy nie spałam jakoś długo i byłam wypoczęta, ale ostatnio to bym mogła spać non stop. Wczoraj udało mi się jedynie wziąć prysznic po pracy i przed godziną 21 ja już smacznie spałam. Po 13 godzinach wstałam i co? Miałam ochotę odwrócić się na drugi bok. Nie wiem czy to pogoda, czy coś ze mną jest nie tak, ale to trochę niepokojące.
Nieważne, przejdźmy do tematu posta.
Już jakiś czas temu nawiązałam współpracę z CosmoSpa , której produkty spisywały się jak do tej pory bardzo dobrze.Przyszedł czas na ostatni produkt, którym jest
Maska do twarzy na bazie naturalnego kolagenu krystalicznego i alg morskich.Od producenta:


Sposób użycia:


Moja opinia:
Maska jest w formie płatu, dzięki czemu nie trzeba jej dodatkowo rozprowadzać samemu. Otwory na nos, oczy i usta ułatwiają sprawę, więc wystarczy odpowiednio nałożyć na twarz. Popełniłam błąd, bo mogłam ją dać do testów np. mamie, gdyż przeznaczona jest do 35+ . 
Niestety po użyciu maski jeden raz, efektów nie otrzymamy. Jak napisał producent trzeba powtarzać zabieg do 2 razy w tygodniu, przez 4 tygodnie. Tak czy owak, nie wiele mogę powiedzieć po tym jednym razie. 
Maska jest bardzo dobrze nasączona płynem w opakowaniu. Przy nakładaniu, dobrze zasysa się na skórze, dzięki czemu nie spada i się nie zsuwa. Fajnie chłodzi skórę i nie sprawia żadnego dyskomfortu. Skóra przede wszystkim nie jest przesuszona, tylko dobrze nawilżona. Żadnych problemów ze ściągnięciem. Szkoda, że po za nawilżeniem efektów nie było, ale to raczej normalne po zastosowaniu jej jeden raz.


Wolicie takie maski, czy te nakładane samodzielnie? ;)

4 komentarze:

 1. maska wygląda jak twarz sumo :D
  ja o wiele bardziej lubię maski tradycyjne - do zmycia z twarzy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahaha miałam takie samo skojarzenie :D Jeszcze tego kucyka/koczka brak i sumo jak znalazł :D

   Usuń
 2. bardzo lubię nakładać na swoją twarz tego typu maski, jest przy tym sporo zabawy

  OdpowiedzUsuń
 3. jednak wolę te zwykłe maski :)

  OdpowiedzUsuń