sobota, 15 marca 2014

Kostka myjąca DOVE - recenzja.

No i stało się, taka ładna pogoda, która mogłaby już zostać zepsuła się i znowu nadszedł deszcz i mróz. Znowu nie chce się wychodzić z domu i plany na weekend zostały nieco zmienione. Takim sposobem mam czas, aby coś napisać ;)

Pamiętacie moje zdziwienie kiedy kurier dostarczył mi paczkę z kostką myjącą Dove, którą uznałam jako '' gadżet '' z jednej z firm? A wszystko przez ogrom wysłanych maili ;D
A parę godzin później jeden mail wszystko wyjaśnił: http://ibelieveeit.blogspot.com/2014/03/wszystko-wyjasniajacy-mail.html

Recenzję co prawda napisałam na forum jakie mi podano, ale pomyślałam że nie zaszkodzi tutaj.Od producenta:
Dzięki połączeniu delikatnych składników myjących i 1/4 kremu nawilżającego, kremowa kostka myjąca Dove nie wysusza skóry jak zwykłe mydło, pozostawiając na cały dzień uczucie gładkości i miękkości. 

Moja opinia:
Faktycznie prosucent nie skłamał, kostka nie wysusza skóry, wręcz przeciwnie daje efekt gladkości. Ja mam małe 2 obsesje, jedna to mycie rąk co 5 minut (dosłownie), druga to zęby, ale o tym kiedy indziej. Nie byłam świadoma tej obsesji, bo mycie rąk jest higieniczne, więc to normalne, ale bez przesady. Kiedy w końcu kilka osob zaczęło dziwnie na mnie zerkac i pytać czemu non stop chodze to łazienki, uświadomili mnie że coś jest nie tak ;) Dąże do tego, że moje dłonie są mega wysuszone i każde mydło to powodowało. Kostka sprawia wrażenie delikatności i nawilżenia, oczywiście nie do końca bo ręce nadal są suche, ale jakaś poprawa jest. Ja nie myłam nigdy twarzy ani ciała mydłem w kostce, ale poświęciłam się. Kostka dobrze się pieni, więc dobrze spisuje się do mycia.


Bardzo ładnie pachnie, na co również zwracam ogromną uwagę. 
Niestety już się kończy, gdyż wszyscy domownicy korzystają. Mimo wszystko w mojej łazience czesto będzie gościła kostka myjąca Dove.
Ogólnie bardzo lubię podukty Dove, więc fajnie że znowu mogłam coś przetestować ;)


4 komentarze:

  1. Ja rzadko sięgam po mydełka w kostce. Wygodniejsze są dla mnie te w płynie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Uzywałam i była zadowolona, teraz używam tylko w płynie. ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie mam przekonania do mydełek w kostce a z Dove też miałam niestety swędzący problem na twarzy.

    OdpowiedzUsuń