środa, 22 kwietnia 2015

Przesyłka, prawo jazdy i Kraków.

Hej, hej, hej w ten piękny dzień. Piękny pod dwoma względami. Po pierwsze u mnie jest tak cieplutko, przyjemnie i wiosennie, że spacer jest jak najbardziej wskazany.
Ja kilka spraw załatwiałam to się troszkę dotleniłam. Później pewnie też wyjdę, choć będzie zimniej, ale mam dziś wprost świetny humor.
A tak świetnie mi jest dziś, bo zdałam prawo jazdy!! Jestem bardzo zadowolona i w końcu cały stres z tym związany ze mnie zszedł.
Jak zauważyliście, albo i nie, trochę mi zeszło z tym prawkiem, bo zapisałam się w listopadzie. A to wszystko przez moje ''nie chce mi się'' ;D Zwlekałam z jazdami, z zapisaniem się na egzamin teoretyczny, potem praktyczny i w sumie nie wiem nawet jak to tak szybko zleciało.
W każdym razie mam to już za sobą i w końcu nie będę tłuc się autobusami (albo chodzić kilometry piechotą).

Weekend spędziłam w pięknym Krakowie. Choć nie zwiedziłam (znowu) nic, bo siedzieliśmy niestety chorzy w mieszkaniu, to raz wyszliśmy wieczorem do klubu karaoke, co nie bardzo służyło mojemu głosowi na drugi dzień ;D
Wyjazd wyszedł spontanicznie i uważam, że takie są najlepsze i zawsze najlepiej wtedy spędzam czas. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie znów uda nam się tak pojechać.

Dość zanudzania. Nie pisałam maili od tygodnia chyba. Nawet nie pamiętam kiedy pisałam ostatni raz. Muszę się za to wziąć i może jutro się to uda, bo dziś już mi się nie chce. 
Dostałam za to jedną zapowiedzianą, małą przesyłkę:


- notesik
- 2 długopisy


Rozpisałam się dziś jak nigdy, więc żeby nie zanudzać dalej, idę sprawdzić co u was ;)

9 komentarzy:

 1. Ooo moje gratulacje! :D Prawo jazdy jest bardzo przydatne. Ja się wahałem i zawsze powtarzałem, że jest mi niepotrzebne, a teraz nie wiem jak dałbym sobie radę bez samochodu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja nie mogłam sobie wcześniej pozwolić na kurs, ale teraz po zdaniu mam nadzieję, że to mi wiele ułatwi ;)

   Usuń
 2. http://fashion-beautynails.blogspot.com/ Zapraszamy! Może obs za obs? Jeśli się zgadzasz to zacznij i napisz u nas , a my się odwdzięczymy. :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. obs za obs? Nie, nie obserwuję blogów, które mnie nie interesują.

   Usuń
 3. gratuluję zdania prawka! ja się zabieram za to już parę lat :P

  OdpowiedzUsuń
 4. http://fashion-beautynails.blogspot.com/2015/04/22-rozdanie-do-30-czerwca-2015-r.html Serdecznie zapraszamy na rozdanie. :*

  OdpowiedzUsuń