środa, 30 lipca 2014

WAX Szampon głęboko oczyszczający - Pilomax - recenzja.

Witajcie, jakiś czas temu otrzymałam szampon i maskę do włosów od Pilomax. Myślę, że już nadszedł czas na recenzję, gdyż produkty mam już na wyczerpaniu. Na dzisiaj pierwszy z produktów.


WAX szampon głęboko oczyszczający do włosów ciemnych


200 ml / 23 zł

Od producenta:

Moja opinia:
Szampon jest w wygodnej plastikowej butelce. Zamykany na zatrzask, który mi się złamał po jakimś czasie, mimo to nie stanowiło to dla mnie problemu, bo szampon stał ciągle w łazience na swoim miejscu. Zapach ma bardzo świeży (który ciężko do czegoś porównać) i bardzo przyjemny. Konsystencja jest gęsta i przezroczysta.


Włosy myję codziennie, ale tego szamponu używałam ok 2-3 razy na tydzień, wtedy kiedy używałam dodatkowo maski z tej samej firmy (o której powiem parę słów niebawem). Szampon pieni się dobrze, ale dopiero po rozcieńczeniu z wodą. Plątał mi te najbardziej zniszczone włosy, więc bez maski nałożonej po nim, prawdo podobnie nie byłabym w stanie rozczesać włosów. Poprzednim razem, kiedy miałam styczność z szamponem oczyszczającym miałam podobną sytuację, wiec podejrzewam, że tak powinno być i bez maski ma takie działanie. Nie podrażnij mi skóry, ani nie uczulił. Nie obciążył mi włosów, więc jestem zadowolona i raz na jakiś czas włosy potrzebują takiego oczyszczenia.

Ktoś jeszcze przy używaniu szamponu oczyszczającego (bez maski) ma tak splątane włosy?
Czy moje są już tak zniszczone, że ratuje je tylko ścięcie? :(


2 komentarze:

  1. Ja dopiero zaczynam testy:) i jestem ciekawa jak się u mnie sprawdzi

    OdpowiedzUsuń
  2. Kiedyś uwielbiałam ich maski, jak teraz będę kupowała kolejną to do kompletu zaopatrzę się w szampon :)

    OdpowiedzUsuń