piątek, 9 stycznia 2015

Kurier i wygrana.

Hej, jak na razie (gdyby nie liczyć przeziębienia) styczeń jest całkiem znośny. 
W środę miałam swoje pierwsze jazdy i jestem bardzo zadowolona! Stresowałam się tak bardzo, że nie dałam rady wziąć nawet łyka kawy rano i zupełnie nie potrzebnie. 
Moja instruktorka jest bardzo spokojna i pomocna, do tego rozmawia mi się z nią jak z koleżanką, którą znam kilka lat, więc to ułatwia prowadzenie. Na pierwszy ogień zostałam wyciągnięta na miasto i przyznam szczerze, że gdyby ktoś mógł ciągle za mnie hamować to byłoby genialnie ;)

Nawiązałam współpracę z pewną firmą i czekam na kuriera, który mam nadzieję jeszcze dziś przyjedzie. Dodatkowo jeszcze przed świętami udało mi się nawiązać współpracę z inną firmą, ale jakoś paczka nie dochodzi, druga strona milczy, więc chyba firma sobie ze mnie tylko pożartowała..

Wracając do dzisiejszego dnia. O 7 rano dostałam 2 smsy, ze moje paczki już są w kiosku, więc muszę się przejść i odebrać 2 pudła książek. Zamawiałam z różnych miejsc, a przyszły w tym samym czasie, więc dla mnie to lepiej bo nie będę musiała iść dwa razy.

Później przyjechał kurier i dostarczył mi gadżety. W końcu, po jakimś czasie coś dostałam. Muszę chyba odświeżyć skrzynkę i powysyłać maile. Może dziś, bo w sumie kiedy jest najlepszy czas jak nie leżenie bezczynnie chorym w łóżku? ;)


- super notes a4
- torebka papierowa
- naklejki


Dostałam też paczkę od listonosza chyba w środę, w której była wygrana w rozdaniu u Panny Licho, której bardzo dziękuję!


- opaska
- turban
- zestaw trzech błyszczyków z MUA


W dalszym ciągu czekam na moją wygraną, o której pisałam niedawno. Mam nadzieje, że w styczniu jeszcze przyjdzie.
Co tam u was dziś? ;)


5 komentarzy:

 1. Może wymiana adresami? :) Interesują mnie bardzo te naklejki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję :) U mnie przez cały tydzień były pustki. /nic nie chce dotrzeć :D
  Pamiętam swoje jazdy. Pierwszy za kółkiem i jazda po bocznej uliczce niedaleko mnie. Zero stresu bo ulicę znałem od lat to wiedziałem gdzie jaki dołek jest. Będzie dobrze :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Do mnie dzisiaj dotarła wygrana w rozdaniu :) Fajne te błyszczyki Mua :)

  OdpowiedzUsuń